2015 Yönerge Güncellemesine göre, CPR eğitimi, insanların bir kalp durması mağduru ile karşılaştığında CPR sağlama konusunda becerileri öğrenmelerine ve güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. AED'ler, kişinin eğitilip eğitilmediğine bakılmaksızın halk tarafından kullanılabilirken, asgari eğitim bile performansı, zamanındalığı ve etkinliği arttırmaktadır.

AHA’nınHeartsaver CPR AED kursu, bir hayat kurtarmanıza yardımcı olabileceği bilgi ve becerileri sağlar. Kalp problemlerinden kaynaklanan ölümleri önlemek için birçok şey yapılsa da, kalp krizi hala ABD'de önde gelen ölüm nedenlerinden biri. Bu kursta öğrenilen beceriler, kalp krizini algılamanıza, acil serviste hızlı bir şekilde yardım almanıza ve daha ileri bakım gelene kadar kişiye yardım etmenize yardımcı olacaktır.

AHA'danHeartsaver kursları: öğrencilere mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşatmak ve kurs ve içerik esnekliği sağlarken, bilgiyi, gelişmiş ve gerçekçi senaryoları daha iyi korumalarına yardımcı olmak için öğrenciye yönelik tutarlı bir deneyimdir.

KURSU KİMLER ALMALI?

Heartsaver kursları, iş, düzenleme (örneğin, OSHA) veya diğer şartlar için bir kurs tamamlama brövesine ihtiyaç duyan, tıbbi eğitimi az olan veya hiç olmayan herkes için tasarlanmıştır. Bu kurslar herhangi bir ortamda acil durumlara hazırlıklı olmak isteyen herkes tarafından da alınabilir.

KURS İÇERİKLERİ

*Yetişkin CPR ve AED Kullanımı

*Opioid ile ilişkili Hayatı Tehdit Eden Acil Durumlar

*Yetişkin Boğulma

*Çocuk CPR ve AED Kullanımı

*Çocuk Boğulma

*Bebek CPR

*Bebek Boğulma

KURSA KATILIM

Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve eğitmenlere esneklik sağlamak adına 2 farklı yöntemde aktarılabilir. İki yöntem de aynı bilgi aktarımına sahiptir ve aynı tamamlama brövesine sahip olunur.

*Eğitmen ile Eğitim

Heartsaver sınıf kursları, grup etkileşimi ve uygulamalı koçluk ve AHA Eğitmeninden gelen geri bildirimleri içerir. Sınıf içi kurslar, şirketin yerinde veya bölgenizdeki yerel bir eğitim merkezinde gerçekleştirilebilir.

*Harmanlanmış Öğrenme

Heartsaver harmanlanmış kursları bir çevrimiçi bölüm ve bir uygulamalı bölüm içerir. Çevrimiçi bölüm iş yerinde, evde veya İnternet erişiminizin olduğu her yerde tamamlanabilir. Uygulamalı beceri alıştırmaları ve test seansı, AHA BLS veya Heartsaver Eğitmeni ile şahsen gerçekleştirilir.