AHA 2015 Yönerge Güncellemesine göre , CPR eğitimi;  insanların bir ani kalp durması mağduru ile karşılaştığında CPR uygulama konusunda becerilerini öğrenmelerine ve güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. AED (Otomatik eksternal defibrilatör)'ler, kişinin öğretim durumuna bakılmaksızın halk tarafından kullanılabilirken, asgari eğitim ile performans, zamanındalık ve etkinliği arttırmaktadır.

AHA’nın Heartsaver CPR AED kursu, bir hayat kurtarmanıza yardımcı olabileceği bilgi ve becerileri sağlar.

Kalp problemlerinden kaynaklanan ölümleri önlemek için birçok şey yapılsa da, kalp krizi hala ABD'de önde gelen ölüm nedenlerinden biri. Bu kursta öğrenilen beceriler, kalp krizini algılamanıza, acil servisten (911) hızlı bir şekilde yardım almanıza ve sağlık profosyonelleri gelene kadar kişiye yardım etmenize yardımcı olacaktır.

AHA'dan Heartsaver kursları: öğrencilere mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşatmak ve kurs ile içerik esnekliği sağlarken, bilgiyi, gelişmiş ve gerçekçi senaryoları daha iyi korumalarına yardımcı olmak için öğrenciye yönelik tutarlı bir deneyim sunar.

KURSU KİMLER ALMALI?

Heartsaver kursları; iş, düzenleme (örneğin, OSHA) veya diğer şartlar için bir kurs tamamlama sertifikasına ihtiyaç duyan, tıbbi eğitimi az olan veya hiç olmayan herkes için tasarlanmıştır. Bu kurslar herhangi bir ortamda acil durumlara hazırlıklı olmak isteyen herkes tarafından da alınabilir.

KURS İÇERİKLERİ

  • Yetişkin CPR ve AED Kullanımı
  • Opioid ile ilişkili Hayatı Tehdit Eden Acil Durumlar
  • Yetişkin Boğulma
  • Çocuk CPR ve AED Kullanımı
  • Çocuk Boğulma
  • Bebek CPR
  • Bebek Boğulma

KURSA KATILIM

Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve eğitmenlere esneklik sağlamak adına 2 farklı yöntemde aktarılabilir. İki yöntem de aynı bilgi aktarımına sahiptir ve aynı tamamlama sertifikasına sahip olunur.

  1. Eğitmen ile  Eğitim

 

Heartsaver sınıf kursları, grup etkileşimi ile uygulamalı koçluk ve AHA Eğitmeninden gelen geri bildirimleri içerir. Sınıf içi kurslar, şirketin yerinde veya bölgenizdeki yerel bir eğitim merkezinde gerçekleştirilebilir.

 

    2.Harmanlanmış Öğrenme

Heartsaver harmanlanmış kursları bir çevrimiçi bölüm ve bir uygulamalı bölüm içerir.

Çevrimiçi bölüm iş yerinde, evde veya İnternet erişiminizin olduğu her yerde tamamlanabilir.

Uygulamalı beceri alıştırmaları ve test seansı, AHA BLS veya Heartsaver Eğitmeni ile şahsen gerçekleştirilir.

Eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.