Heartsaver Pediatrik İlkyardım CPR AED kursu, hemen hemen tüm ABD eyaletlerinde çocuk bakımı sağlayıcılarının eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar, öğretmenler, bebek bakıcıları veya çocukların güvenliğinden sorumlu olan herkes için kapsamlı bir kaynaktır. Çevrimiçi ve uygulamalı beceri bileşenlerini birleştiren bu tek elden hizmet veren kurs, çocuk bakımı sağlayıcılarına ve ebeveynlere kritik ilk yardım, CPR ve AED becerilerini öğretir.

Yaralanmalara ve hastalıklara müdahale etmek, çocuk bakımı sağlayıcılarının karşılaştığı en yaygın durumdur, ancak hangilerinin küçük olduğunu ve yaşamı tehdit edici bir acil durumun aciliyetini taşıdığını hızlı bir şekilde değerlendirmek önemlidir. AHA'nınHeartsaver kursları: öğrencilere mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini yaşatmak ve kurs ve içerik esnekliği sağlarken, bilgiyi, gelişmiş ve gerçekçi senaryoları daha iyi korumalarına yardımcı olmak için öğrenciye yönelik tutarlı bir deneyimdir.

KURSU KİMLER ALMALI?

İlk Yardım CPR AED eğitiminin hem çalışanlarının hem de müşterilerinin güvenliğinin önem teşkil ettiği şirketler (çocuk bakımı çalışanları, öğretmenler, koruyucu bakım çalışanları, kamp danışmanları, antrenörler vb.).

Herhangi bir ortamda (ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar, bebek bakıcıları ve veliler) acil durumlar için hazırlıklı olmak isteyen genel halk.

KURS İÇERİKLERİ

*Pediatrik İlkyardım Temelleri (kanama / bandajlama, alerjik reaksiyonlar, epinefrin kalem kullanın, ısırıklar, sokmalar, boğulma, yanıklar, astım ve daha fazlası)

*Çocuk CPR AED

*Çocuk Boğulma

*Bebek Boğulma

*Yetişkin CPR AED (isteğe bağlı)

*Yetişkin Boğulma (isteğe bağlı)

KURSA KATILIM

Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve eğitmenlere esneklik sağlamak adına 2 farklı yöntemde aktarılabilir. İki yöntem de aynı bilgi aktarımına sahiptir ve aynı tamamlama brövesine sahip olunur.

*Eğitmen ile Eğitim

Heartsaver sınıf kursları, grup etkileşimi ve uygulamalı koçluk ve AHA Eğitmeninden gelen geri bildirimleri içerir. Sınıf içi kurslar, şirketin yerinde veya bölgenizdeki yerel bir eğitim merkezinde gerçekleştirilebilir.

*Harmanlanmış Öğrenme

Heartsaver harmanlanmış kursları bir çevrimiçi bölüm ve bir uygulamalı bölüm içerir. Çevrimiçi bölüm iş yerinde, evde veya İnternet erişiminizin olduğu her yerde tamamlanabilir. Uygulamalı beceri alıştırmaları ve test seansı, AHA BLS veya HeartsaverInstructor ile şahsen gerçekleştirilir.